מסיבת סידור מרגשת

מתוך שמחה גדולה בכותל המערבי מסיבת סידור לילדי כיתת המכינה של גני סולם בקרית יערים. המסיבה התקיימה בבית הכנסת “אוהל יצחק” שברחבת הכותל המערבי. את הטקס פתח אחד האבות שהסביר לילדים במתק שפתים מהי כוחה של תפילתם של תינוקות של בית רבן, שפותחת שערים נעולים. בסיום דבריו הוא הודה בשם כל ההורים במילים חמות לצוות החינוכי והטיפולי, שעושה את העבודה מכל הלב מתוך מקצועיות בלתי מתפשרת ואכפתיות בלתי נתפסת. בחלק המרכזי של הטקס קיבל כל ילד את סידור התפילה מידי הרה”ג הרב שמואל רבינוביץ שליט”א, רב הכותל והמקומות הקדושים, שבירך אותו שתפילותיו יתקבלו תמיד לרצון.

כשהסידורים בידיהם פצחו הילדים הנרגשים בשירת “שמע קולנו” מעמקי ליבם כשאבותיהם מצטרפים לשירתם הטהורה, לאחר מכן התפללו הילדים בכוונה עצומה תפילת שחרית ראשונה מתוך סידור התפילה לעיניהם הנרגשות של אבותיהם ואימהותיהם.  בסיום הטקס ניגש כל ילד לארון הקודש בבית הכנסת עם אביו ואמו ויחד נשאו תפילה להמשך הצלחת ילדם היקר.

“יום זה הוא ציון דרך משמעותי בהתקדמותם של הילדים המעיד על ההישגים של הילדים במישור הרגשי ההתנהגותי והלימודי ובפרט על ההישגים היפים ברכישת הקריאה” – אמרה הגב’ ארנסטר מנכלי”ת סולם. הגב’ ארנסטר ציינה לשבח את שיתוף הפעולה של ההורים המסורים עם הצוות למען המטרה של קידום הילדים. כמו כן היא הודתה למועצה המקומית בקרית יערים העומדת לימין המערכת במאור פנים וברגישות בכל עת ובכל ענין, כשבראשם עומדים ראש המועצה הרב אברהם רוזנטל שליט”א והגב’ מירי לביא מנהלת  מחלקת  החינוך.

 

לאחר מכן יצא כל ילד בלווי אביו לתפילה קצרה בכותל המערבי כשהם מצוידים בדף אותו הם הכינו מראש של הבקשות שהם רוצים לבקש מיושב מרומים.

לפני שכל ילד התיישב במקומו באוטובוס לצד אימו, הוא הגיש להוריו מתנות שהכין להם עם חתימתו האישית. כל ילד הגיש לאימו תפילה להדלקת נרות עם בקשה מיוחדת: “אמא, התפללי עלי בהדלקת הנרות”, ולאביו סדר ברכת הבנים עם הקדשה אישית: “אבא, התפילה שלך שומרת עלי כל השבוע”.

בסיום המסיבה המיוחדת, הודתה הגב’ אהובה רענן, מנהלת גני סולם בקרית יערים, בהתרגשות לצוות החינוכי והפרה-רפואי אשר נותן את ליבו למען קידומו של כל ילד. היא שיבחה את האווירה החמה השוררת בסניף, ואת המסירות העצומה והאכפתיות הגדולה של כל אחד מאנשי הצוות לכל ילד באופן אישי, אשר הביאו את הילדים להישגים המשמעותיים הבאים לידי ביטוי בכך שרב ילדי כיתת המכינה יחלו את לימודיהם בכיתה א’ בתלמודי התורה הרגילים ביישוב כשהם מצוידים בכלים הנחוצים במישור הלימודי, הרגשי, השפתי, המוטורי, החברתי והתנהגותי.

Share on print
Share on twitter
Share on whatsapp
+1

היה מעניין? יש עוד:

+1