ביקור האדמו”ר מדז’יקוב ויזניץ בישיבת “תורת יעקב” שע”י סולם

פתיחת שנה והכנה לימים נוראים בישיבת תורת יעקב שע”י רשת סולם

יוזמה מבורכת מבית “סולם”-ישיבת “תורת יעקב” ישיבה לבחורים בעלי הפרעות תקשורת בבית שמש. כהמשך לת”ת הפועל שנים רבות בהצלחה גדולה, התארגנו השנה לפתוח ישיבה עבור הבחורים שגדלו ונדרשה עבורם מסגרת מתאימה. את זמן אלול פתחו הבחורים החשובים עם אירועים המציינים את חשיבותם של ימי הרחמים והסליחות ובלימוד מעמיק של הנהגות ודיני הימים הנוראים לצד הסדרים הקבועים של הישיבה שכוללים לימוד והכוונה לחיים.

לפתיחת הישיבה הוזמן כ”ק האדמו”ר מדז’יקוב ויז’ניץ שליט”א כדי לקבוע מזוזה בפתח הבית מדרש החדש ולחנוך את הבית מדרש למקום לימוד ותפילה, במהלך הביקור נשא האדמו”ר שליט”א מדברותיו לתלמידי הישיבה וברך אותם לשנה טובה ומבורכת ולאחר מכן שוחח עם צוות הישיבה והביע את התפעלותו מצביון השיבה שמחברת בין הלמידה למקצועיות בתחומי הטיפוליים באופן מיוחד, ודיבר על חשיבות העבודה במסירות והוסיף שאם רוצים לעזור ולקדם תלמידים בישיבה יש את החלק של הקידום בתחומים השונים של למידה והכוונה אבל כחלק בלתי נפרד יש לצוות העוסק עם בחורים מיוחדים את הסגולה של כח התפילה ויש בכוחם לשנות מהלכים אצל הבחורים ולכן ישנה אחריות לכל מחנך ולכל איש צוות להכיר את שמות התלמידים ולהזכיר אותם בתפילה, ועיקר התפילה צריכה להיות שיהיה להם הצלחה שבזה כלול כל הצרכים שאדם צריך כדי להתקדם בעבודת השם.

רשת סולם עוסקת בסיוע לילדים מיוחדים ונותנת מענה מקיף להכנה לחיים עצמאיים ומקנה כלים ותמיכה לילדים ובחורים בתוך מסגרות על רוח טהרת והקודש ושמה לעצמה מטרה לקדם את התלמידים לחיים עצמאיים לפי יכולותיהם ועל פי רוח הקהילה לה הם משתייכים. במסגרת הישיבה ישנו צוות מקצועי ובעל ניסיון בתחום התקשורת הכולל רמי”ם, צוות פרא רפואי והדרכה מקצועית מקיפה כאשר כל הגורמים פועלים בהרמוניה למען התלמידים החשובים. 

Share on print
Share on twitter
Share on whatsapp
0

היה מעניין? יש עוד:

0